RifleCX

Nowości - RifleCX

Marka RifleCX powstała z połączenia dwóch firm z ogromnym doświadczeniem: GCS (Commsblack), wieloletniego kontraktora US Army, NATO i Sił Zbrojnych RP, oraz CX-80. Firma zrealizowała kilkaset kontraktów, zgłębiając potrzeby i specyfikę pracy z największymi armiami świata.

Stworzona przez weteranów i pasjonatów strzelectwa, skupia profesjonalistów kochających broń palną. Na bieżąco współpracuje z jednostkami specjalnymi, policją, wojskiem, a także z rynkiem cywilnym – sportowcami, kolekcjonerami, myśliwymi i strzelcami czarnoprochowymi.

CX-80 jest wiodącym producentem preparatów wielofunkcyjnych i smarów specjalistycznych. CX80 istnieje na rynku od 1991 roku, współpracując z międzynarodowymi klientami takimi jak: DuPont (Teflon), Mercedes Benz Service, Toyota Manufacturing czy Procter & Gamble.

Ścisła współpraca pozwoliła nam, jako jedynej na polskim rynku zaoferować kompletny system do czyszczenia i pielęgnacji broni palnej. Dzięki wsparciu B+R możemy na bieżąco zwiększać jakość swoich produktów i wprowadzać na rynek nowe środki.