RifleCX

Military Soap PL - RifleCX

MILITARY SOAP

MILITARY SOAP 50ML

specjalistyczne mydło do usuwania ołowiu ze skóry i włosów

MILITARY SOAP 300ML

specjalistyczne mydło do usuwania ołowiu ze skóry i włosów

MILITARY SOAP 4000ML

specjalistyczne mydło do usuwania ołowiu ze skóry i włosów

Po co mi mydło usuwające metale ciężkie?

Niezależnie czy pracujesz na strzelnicy czy strzelasz rekreacyjnie- podczas wystrzału wydalane są bardzo szkodliwe gazy.

Cały problem polega na tym, że mimo iż trują Twój organizm, skutki nie są natychmiastowe. Organizm kumuluje je i oczywiście w najmniej odpowiednio życiowo momencie wystawi rachunek za Twoje działania.

Stwierdzenie, że ołów szkodzi jest truizmem. I to nie tylko taki lecący kilkaset metrów na sekundę – akurat tę szkodliwość zauważymy od razu jeżeli w nas trafi- ale także ten wydzielany w postaci gazów prochowych.

Metale ciężkie gromadząc się w organizmie, szczególnie w wątrobie i nerkach, doprowadzają do ich uszkodzenia oraz mogą powodować ostre lub chroniczne zatrucia (np. ołowicę lub rtęcicę).

Mają również toksyczny wpływ na mózg, stąd często pojawiają się objawy ze strony układu nerwowego, takie jak np. zaburzenia snu, upośledzenie koncentracji i pamięci, niedowłady, a nawet objawy przypominające choroby psychiczne.

Metale ciężkie mogą też doprowadzić do odwapnienia kości, niepłodności, niekorzystnych zmian w układzie sercowo-naczyniowym, uszkodzenia płodu, a także do rozwoju nowotworów.

 

 

Przewlekłe zmęczenie, osłabienie, zmienne stany emocjonalne, zaburzenia pamięci bądź snu- ilu z nas skojarzy to ze wspaniałym hobby na strzelnicy?

Tymczasem kiedy trucizna dostanie sie do organizmu działa nieprzerwanie…

Dla naszego bezpieczeństwa powinniśmy minimalizować zagrożenie – używać maseczki na strzelnicy (co jest niewygodne)- oraz zmywać szkodliwe metale ze skóry. A szczególnie kiedy mamy zamiar zjeść posiłek…

A czy zwykłe mydło nie wystarczy?

Niestety nie. Zwykłe mydło rozszerzy pory skóry ułatwiając truciźnie wnikanie do ciała. Mydło MILITARY SOAP jest przebadanym klinicznie preparatem o potwierdzonych właściwościach usuwania metali ciężkich. Może być stosowane na ręcę, całe ciało a nawet włosy.

Dodatkowo zostało wzbogacone o substancje nawilżające, które zapewniają skórze właściwą ochronę, nie wysuszając jej oraz nadając aksamitną gładkość.

Przebadane dermatologicznie.

Regularnie używane minimalnizuje niebezpieczeństwo zachorowania na ołowicę.

Dbaj o siebie i bliskich- zdrowie jest bezcenne.

Pojemność 50, 300 i 4000ml.